rampa.wgz.cz

a ted zase v Anglii

Občasník z Crewe

Crewe Festival

Dneska mi začal dlouhý víkend, v pondělí se nejde do práce, je Bank Holiday. A na víkend před Bank Holiday se také sešlo docela dost veřejných akcí, mimo jiné Creamfields (škoda, že jsem se o termínu tohohle fesťáku dozvěděl až dneska ráno, jinak bych tam i jel), Mardi Gras v Manchesteru (menší obdoba Mardi Gras v Sydney, pro ty, co neví, co to je, tak je to festival gayů a lesbiček, jehož součástí je velký průvod s alegorickými vozy) a v neposlední řadě se konal v našem velkoměstě Crewe místní festival. Také jsem se rozhodl, že vám nafotím nějaké obrázky z Crewe, ať vidíte, v jaké prdeli to půl roku budu žít. Po překrásném roce v Sydney, na který stále se slzou v oku vzpomínám a po půl roce v Münstru, který měl také atmosféru a především uchvacoval starou architekturou a velkým jezerem, jsem se dostal do průmyslové oblasti Anglie, do 60-tisícového města Crewe, který je ve všech ohledech hnusný. V zásadě se skládá pouze z anglických rodinných domků a hal s potravinami. Centrum jsou asi dvě ulice, kde nejluxusnější obchod je Marks&Spencer.

No, procházka městem za účelem fotografování byla velmi, ale velmi rychlá, a tak jsem se přesunul do Queens Park na okraji Crewe, kde se měl konat ten zmíněný festival. Nakonec se z toho vyklubala pouť pro děti, kde hlavní roli hrály nafukovací skluzavky a poníci za ohradou. Jediný, co za něco stálo, bylo představení cyklotrialistů, kteří na kole za neustálého pláče jednoho dítěte asi půl metru ode mne skákali po střeše Transitu.

Takže výlet, který mi měl zabrat celý den, byl hotov během tří hodin. V pondělí plánuju vyrazit do Chesteru, což je nedaleké (prý malebné) městečko, tak uvidíme, co Angličani dokážou.

 

P.S.: Tak dneska jsem viděl Anglii v plné nahotě. Je až neuvěřitelný, kolik tlustých lidí tady je. Dalo by se dokonce říci, že je skoro nemožné najít především slečnu nad 15 let, která nemá pneumatiku okolo břicha…

Poslední komentáře
10.04.2014 14:30:40: Každé tři máme nový Oriflame aktuální katalog. Nahlédněte na náš web.