rampa.wgz.cz

a ted zase v Anglii

Vtípky a zajímavosti

Znáte Matta?

Říká vám něco jméno Matt Harding? Ne? A co věta "Where the hell is Matt"? Taky nic, v tom případě čtěte dále

Matt se zapsal do povědomí především díky serveru youtube.com, kde se pomalu stává fenoménem. Tento třicetiletý chlapík původem z Connecticutu se jednoho dne (roku 2003) rozhodl, že sekne s prací a začne cestovat. A ne na jedno místo, ale nejlépe okolo celého světa. V průběhu dovolené na různých místech natáčel svoji přítomnost a to originálně tak, že před kamerou tancoval. Po návratu zpět domů do Brisbane, kde žil, svoje taneční video uveřejnil na net. Zajímavá a netradiční forma cestovného zápisníku zaujala výrobce žvýkaček Stride. Firma nabídla Mattovi financování jeho dalších cest. Matt nabídku koncem roku 2005 přijal a začal tak svoji další skoro půlroční cestu do 39 zemí na všech sedmi kontinentech.

Při shlédnutí jeho videa se zdá skoro neuvěřitelné, že jeden člověk může navštívit skoro celou planetu, ale je tomu skutečně tak. A jeho cestování nekončí, zemí je na světě skoro 200 a Matt byl zatím pouze v přibližně 55 zemích. Proto můžeme očekávat další a další videa a záběry z celé planety.

Pokud máte zájem o jeho osobu, podívejte se na stránku http://www.wherethehellismatt.com/ , případně na stejných strákách můžete zkouknout zmíněná videa z cest.

Enjoy

Žádné komentáře